Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
KOMKAS
® s.c.
J. Zimnicki, M. Smolarska

Rok założenia firmy  1995

Nasz adres:

Al. Wojska Polskiego 494-496

Witamy w serwisie internetowym firmy KOMKAS z Malborka. Jesteśmy malborskim dystrybutorem urządzeń fiskalnych, oprogramowania i sprzętu komputerowego. Zajmujemy się kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Informator fiskalny ELZAB FTP
INSERT FTP
Jak kupować komputer Jak kupować kasę fiskalną Poradnik
Praktyczny

82-200 Malbork 

tel. 55 307 04 04
601 653 484

Jak do nas trafić

Co nowego?

Kilka słów o firmie

About KOMKAS

Nasze referencje

Oferta:

Kasy i drukarki fiskalne
Oprogramowanie dla firm
Insert
Ontrack
Elzab Gastro
Materiały eksploatacyjne
Komputery i akcesoria
Sprzęt poleasingowy
Autoryzowany serwis
statystyka

10 powodów, dla których nie warto kupować komputerów w supermarketach

10 powodów, dla których nie warto kupować komputerów w supermarketach

1. Supermarkety sprzedają konfiguracje seryjne, bez możliwości modyfikacji. Często komputery mają zaplombowane obudowy uniemożliwiające rozbudowę zestawu we własnym zakresie bez utraty gwarancji.

2. Komponenty używane w zestawach z supermarketów są najtańszymi na rynku, często z krótką gwarancją

3. Płyta główna w takich zestawach jest z reguły "anonimowa" i mało wydajna. Bardzo często ma zintegrowaną kartę graficzną, co na pewno obniży komfort w grach 3D i zaawansowanych aplikacjach graficznych. 

4. Dyski twarde montowane w zestawach z supermarketów pochodzą najczęściej z wyprzedaży, mają małą pojemność.

5. Procesory montowane w  ramach "promocji" są najczęściej przestarzałe i już "wychodzą" z rynku  

6. Większość ofert w supermarketach to komputery z procesorami AMD, znacznie tańszymi od rozwiązań Intela, ale niestety też mniej niezawodnymi (przegrzewanie się).

7. Monitory dodawane do zestawów w supermarketach są najtańszymi na rynku, firmowanymi często przez nieznanych producentów. Mają z reguły niskie parametry techniczne.

8. Bardzo często zdarza się, że oferta jest aktualna jedynie na papierze - gdy chcemy dokonać zakupu okazuje się, że "zmieniła się" cena i dany zestaw jest droższy o te kilkadziesiąt złotych, dla których zdecydowaliśmy się go kupić w supermarkecie, a nie w salonie komputerowym.

9. W ofertach stosunkowo korzystne ceny zestawów komputerowych drukowane WIELKIMI cyframi są uzupełnione drobnym drukiem w stylu: cena netto, cena samego komputera bez monitora itd. Po zsumowaniu i doliczeniu podatku wyliczona kwota wcale nie jest już tak atrakcyjna.

10. Jeśli coś się z takim "promocyjnie" nabytym sprzętem stanie, musimy go na własny koszt dostarczyć do serwisu. Ten często jest jeden na całą Polskę. Sprzęt czeka tam na naprawę czy wymianę po kilka tygodni. Zdarza się, że w przypadku uszkodzenia np. dysku twardego czy karty graficznej musimy wysłać do serwisu cały zestaw.

 Ostatnie zmiany konstrukcji serwisu: 09 stycznia 2014
Kodowanie ISO 8859-2
Serwis zoptymalizowany dla rozdzielczości 1024x768x32bity

© PUH KOMKAS s.c. 1995-2016